Jaki język wybrać?

ANGIELSKI

Już od wielu lat numer jeden spośród języków obcych których uczą się Polacy. Ponad trzysta milionów osób na całym świecie dla których jest językiem ojczystym. Ponad pół miliarda użytkowników dla których angielski jest językiem obcym. Ponad pięćdziesiąt krajów w których język angielski jest językiem urzędowym. Te liczby świadczą o niewątpliwej potędze tego języka. Wystarczy jeszcze dodać znaczenie ekonomiczne krajów takich jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone czy Australia by stało się jasne jak ważna jest znajomość angielskiego.

W naszej szkole możesz skorzystać z szerokiej oferty kursów angielskiego: od kursów dla początkujących po poziom biegłości językowej. Oferujemy kursy typu ogólnego, konwersacyjne, biznesowe a także przygotowujące do certyfikatów: First, Advanced czy Proficiency. W zależności od zlecenia jest również możliwość poprowadzenia kursów języka turystyki lub medycyny.

 

HISZPAŃSKI

Z każdym rokiem zyskuje kolejnych miłośników. Język o pięknym brzmieniu i barwie. Wiele osób uczy się go dla podróży po Ameryce Południowej i Środkowej. Innym marzy się przeprowadzka do ciepłej Hiszpanii w której, podobnie jak i w Ameryce Południowej, wcale nie jest łatwo porozumieć się polegając jedynie na znajomości języka angielskiego. Jeszcze inni chcą wzbogacić swoje CV o znajomość języka używanego przez pół miliarda osób na pięciu kontynentach, będącego językiem urzędowym w dwudziestu krajach. Każdy powód jest dobry aby rozpocząć przygodę z tym językiem.

W Toledo możesz rozpocząć naukę hiszpańskiego a także kontynuować ją aż do poziomu biegłości językowej. W naszej ofercie odnajdziesz kursy ogólne, biznesowe i konwersacyjne a także przygotowujące do egzaminów DELE.