Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z języka angielskiego i hiszpańskiego. Lekcje mogą się odbywać w naszych salach lub u Ciebie w domu. Nasza szkoła językowa oferuje pełną elastyczność jeśli chodzi o terminy, intensywność spotkań, poziom zaawansowania oraz typ kursu.

Wyjściowa cena za 60 minut zajęć to 35 złotych w przypadku języka hiszpańskiego i 80 złotych za zajęcia języka angielskiego. Cena zajęć jest uzależniona od intensywności i miejsca zajęć. Skontaktuj się z nami a my wycenimy twoje zajęcia.

 

Grupy „na miarę”

Jeśli Twój kolega lub koleżanka chcą się uczyć tego samego języka co Ty, załóżcie własną grupę. Wspólne lekcje z bliską Ci osobą to miło i pożytecznie spędzony czas. W ten sposób łatwiej będzie Wam znaleźć termin w którym odbywać będą się Wasze zajęcia.

Wyjściowa cena 60 minut zajęć dla dwóch osób to 40 złotych (20 złotych od osoby) w przypadku języka hiszpańskiego i 90 złotych (45 złotych od osoby) za język angielski. Każda dodatkowa osoba podwyższa łączną cenę o 10 złotych. Maksymalnie w zajęciach może uczestniczyć 8 osób.

 

Zapraszamy do nauki w naszej wyjątkowej szkole.