O nas

O nas czyli krótka historia naszej szkoły

Szkoła hiszpańskiego TOLEDO powstała w 2009 roku. Zakładając naszą szkołę postawiliśmy na kilka ważnych dla nas rzeczy takich jak:

  • wąska specjalizacja: język hiszpański i sporadycznie tworzone grupy języka katalońskiego;
  • energiczni i pełni pasji lektorzy wciąż podnoszący swoje kwalifikacje;
  • małe grupy zaczynające się już od 3 osób;
  • formuła zajęć skupiająca się na komunikacji;
  • poznawanie kultury Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych.

Obecnie nasza szkoła oferuje największą liczbę grup języka hiszpańskiego w Łodzi. Prowadzimy zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży. Nabór prowadzony jest trzy razy w roku, kursy startują w październiku, na przełomie lutego i marca oraz pod koniec czerwca. Nasza dziesięcioletnia obecność na łódzkim rynku i ciągły rozwój są pewnego rodzaju potwierdzeniem jakości naszych kursów. Moglibyśmy powiedzieć Ci że jesteśmy najlepszą szkołą oferującą kursy języka hiszpańskiego w Łodzi ale najlepiej będzie jak sprawdzisz to TY.

 

 

 

hiszpańska plaża
szkoła językowa

Zapraszamy na zajęcia indywidualne lub do stworzenia własnej grupy.

Jak się zapisać?

Na nasze kursy możesz zapisać się bezpośrednio w naszym biurze, telefonicznie bądź droga mailową.

NAPISZ

Napisz do nas maila w którym podasz jakim językiem jesteś zainteresowany/a, które godziny Ci odpowiadają a także na jakim poziomie zaawansowania chcesz się uczyć (kontynuującym naukę wysyłamy test).

DOKONAJ WPŁATY

Wpłaty należy kierować na nasze konto: 42 1020 3378 0000 1502 0188 2182, w tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska kursanta oraz typ kursu np: angielski intensywny, hiszpański standardowy itp.

ZAREZERWUJ

W odpowiedzi od nas otrzymasz potwierdzenie dostępności miejsca w grupie która Cię interesuje i odpowiemy na wszelkie inne pytania jakie nam zadasz. Poprosimy Cię o potwierdzenie rezerwacji miejsca w grupie (rezerwacja trwa 7 dni w ciągu których należy opłacić pierwszą ratę bądź cały semestr).

I GOTOWE

Po wpłynięciu kwoty na nasze konto, wyślemy maila potwierdzającego dojście środków załączając rachunek. Zapraszamy na zajęcia.