O nas

Centrum języków obcych TOLEDO prowadzi naukę języków obcych od 2009 roku. Od samego początku stawiamy na jakość naszych kursów, małe grupy, energicznych i pełnych pasji lektorów. Korzystamy z najlepszych podręczników i pomocy naukowych.

W Centrum języków obcych Toledo możesz uczyć się :

  • języka hiszpańskiego
  • języka angielskiego

Dobra szkoła językowa? Łódź aż pęka od reklam rzekomo najlepszych miejsc do nauki języka, ale pierwsze miejsce jest tylko jedno. Żeby naprawdę nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego, katalońskiego albo niemieckiego, musisz wybrać szkołę, która Ci to umożliwi!

Szkoła języków obcych Toledo to najlepsze miejsce w Łodzi na to, żeby opanować język do perfekcji! Zapewniamy bardzo wysoki poziom kształcenia, możliwość udziału w predefiniowanych grupach lub wyboru nauki indywidualnej, doskonałych lektorów i najskuteczniejsze programy nauczania.
Szkoła językowa Toledo w Łodzi to wybór, który pozwoli Ci opanować języki obce na więcej niż dobrym poziomie. Wszyscy nasi lektorzy, to ludzie, którzy są gruntownie przygotowani do prowadzenia zajęć w szkołach językowych. W przeciwieństwie do innych szkół językowych w naszym mieście, nie proponujemy Ci zajęć z native speakerem, który nie potrafi przekazywać wiedzy. U nas możesz uczyć się od profesjonalistów, którzy doskonale znają nie tylko język obcy, ale także zasady nauczania. Jeśli połączysz to z bardzo skutecznymi, ale przyjemnymi programami nauczania, otrzymasz receptę na sukces.

Szkoła języków obcych Toledo to jedyne takie miejsce w Łodzi: oferujemy kursy indywidualne i grupowe na różnych poziomach zaawansowania aż z czterech języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i katalońskiego. Przygotowujemy do matury i egzaminów certyfikacyjnych, szkolimy uczniów, studentów, przygotowujemy kursy profesjonalne dla firm z różnych dziedzin gospodarki, zawsze korzystając z najlepszych programów i modyfikując je tak, aby nauka była jeszcze prostsza i jeszcze skuteczniejsza.

W szkole języków obcych Toledo zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdemu odpowiada forma zajęć grupowych, dlatego nasi słuchacze mogą uczyć się indywidualnie we własnym domu – nasi lektorzy punktualnie dotrą na zajęcia i zrealizują cały program tak, aby zmaksymalizować efekty osiągane przez słuchacza. Uważnie analizujemy na bieżąco potrzeby i możliwości naszych uczniów, dostosowując intensywność nauki i poświęcając więcej czasu trudniejszym zagadnieniom. Dla nas nie jest priorytetem odfajkowanie programu – chcemy, aby nasi słuchacze po zakończonym kursie mogli poczuć wielką radość z powodu opanowania nowych umiejętności językowych.

Szkoła językowa Toledo – jedyna szkoła w Łodzi, która tak skutecznie angielskiego i hiszpańskiego. Potwierdzają to opinie naszych słuchaczy, do których możesz dołączyć już dziś.

szkoła językowa

Zapraszamy na zajęcia indywidualne lub do stworzenia własnej grupy.

Jak się zapisać?

Na nasze kursy możesz zapisać się bezpośrednio w naszym biurze, telefonicznie bądź droga mailową.

NAPISZ

Napisz do nas maila w którym podasz jakim językiem jesteś zainteresowany/a, które godziny Ci odpowiadają a także na jakim poziomie zaawansowania chcesz się uczyć (kontynuującym naukę wysyłamy test).

DOKONAJ WPŁATY

Wpłaty należy kierować na nasze konto: 42 1020 3378 0000 1502 0188 2182, w tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska kursanta oraz typ kursu np: angielski intensywny, hiszpański standardowy itp.

ZAREZERWUJ

W odpowiedzi od nas otrzymasz potwierdzenie dostępności miejsca w grupie która Cię interesuje i odpowiemy na wszelkie inne pytania jakie nam zadasz. Poprosimy Cię o potwierdzenie rezerwacji miejsca w grupie (rezerwacja trwa 7 dni w ciągu których należy opłacić pierwszą ratę bądź cały semestr).

I GOTOWE

Po wpłynięciu kwoty na nasze konto, wyślemy maila potwierdzającego dojście środków załączając rachunek. Zapraszamy na zajęcia.