Letnie kursy hiszpańskiego w Łodzi

Letnie kursy hiszpańskiego w Łodzi

Mimo że jeszcze tego dobrze nie poczuliśmy, lato zbliża się wielkimi krokami a z nim letnie kursy języka hiszpańskiego! Podobnie jak w ostatnich latach mamy zamiar dostarczyć Wam najszerszą i najbardziej zróżnicowaną ofertę letnich kursów języka hiszpańskiego w Łodzi. Wśród naszych grup znajdziesz te w których możesz rozpocząć Twoją przygodę z hiszpańskim jak i te w których będziesz doskonalić zdobyte już wcześniej umiejętności.

Wśród kursów proponowanych przez nas są już dobrze znane kursy standardowe (30 godzin lekcyjnych), standardowe plus (45 godzin lekcyjnych) oraz intensywne (58 godzin lekcyjnych). Zajęcia w tego typu grupach będą się odbywać od końca czerwca do początku października.

Nowością są jednomiesięczne superintensywne kursy: 45 godzin lekcyjnych w zaledwie jeden miesiąc. To doskonały sposób na szybkie nauczenie się języka by móc używać go już podczas sierpniowych, wrześniowych czy jesiennych wojaży.

Odwiedź nasz letni grafik, jeżeli wśród naszych kursów nie ma godzin bądź dni które by Cię interesowały, czekamy na Twoje sugestie:

Grafik grup hiszpańskiego

Zapoznaj się z cennikiem i pamiętaj o tym że do 20 maja skorzystasz z 10% rabatu na letnie kursy grupowe!

Cennik kursów hiszpańskiego

Do zobaczenia pod koniec czerwca! 🙂